Akumulatory motocyklowe

Akumulator motocyklowy od chwili pojawienia się na rynku, znacząco ewoluował, stając się tym samym urządzeniem stosunkowo małym, lekkim i bardzo wydajnym. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości akumulatorów do pojazdów sezonowych. Dobry akumulator do motocykla marki Aprilla, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki lub Yamaha to gwarancja niezawodności w każdych warunkach eksploatacyjnych.

Dobór właściwego akumulatora nie zawsze jest łatwą kwestią. Zbyt mały akumulator motocyklowy z wyświetlaczem może czasem nie udźwignąć bogatego wyposażenia pojazdu, natomiast duży - nie zawsze ładowany do pełna, może wykazać znacznie krótszą żywotność niż sugerują to zapewnienia producenta. Tani akumulator do motocykla powinien być zatem odpowiednio dopasowany. 

Na naszej stronie można znaleźć nie tylko akumulatory motocyklowe, ale również akumulatory do skuterów śnieżnychakumulatory do skuterów wodnych oraz akumulatory do quadów. Pomagamy naszym Klientom dobrać akumulatory SLA ( szczelnie zamknięte ) do dedykowanego pojazdu. 

Polecamy akumulatory w technologii AGM jako świetne rozwiązanie w przypadku motocykli naszpikowanych elektroniką. Można je umieścić w pojeździe pod dowolnym kątem, a ich największymi zaletami są przede wszystkim wysoka odporność na wstrząsy, a także stosunkowo wysoki prąd rozruchowy.

Akumulatory żelowe ( GEL ) zostały natomiast wypełnione elektrolitem z dodatkiem krzemionki, która zapewnia większą gęstość wypełnienia i tym samym umożliwia pracę akumulatora nachylonego nawet pod kątem 90°. Tego typu akumulatory do pojazdów terenowych są odporne na głębokie wyładowania. Oferujemy również akumulatory litowo-jonowe (Lithium) o ultralekkiej konstrukcji. Nie ma w nich kwasu toteż  można je z powodzeniem montować w dowolnej pozycji.

W naszym sklepie można znaleźć akumulatory renomowanych i cenionych na świecie producentów. Oferujemy nie tylko tradycyjne akumulatory kwasowe, ale także bezobsługowe akumulatory żelowe oraz akumulatory litowo-jonowe. Dzięki niezwykle szerokiemu asortymentowi akumulatorów, nasze produkty oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, a ponadto zapewniamy błyskawiczną dostawę zamówionego towaru. 

Wybierz producenta: EXIDE, PREMIUM MOTO, TUBORG, VARTA, YUASA